Kim KardashianAjo nuk është parë që disa javë që nga lindja e djalit të saj Saint, transmeton Indeksonline.Por, Kim bëri një kthim dhe u vendos në qendër të vëmendjes për të keq. Ajo në disa foto shihet me motrat e saj, por ka shokuar fansat me pamje.

Imazhi i saj nuk ishte më ai që e kishte më parë, të paktën kështu i komentuan fansat asaj.
“Si është puna me fytyrën e Kimit?” shkruan një komentues, ndërsa të tjerët u shpreh se ajo dukej pothuajse e panjohur.

‘Përdor prapë Botox Kimmyyyy ?????’ shtoi një tjetër, ndërsa shumë spekuluan se ajo duhet të përdorte prapë Botox sepse kishte ndryshim drastik dhe aspak nuk i ngjante Kimit të dikurshëm.

Kim Kardashian

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here