Janë kthyer spekulimet që thonë se Kim Kardashian është rilidhur me ish të dashurin e saj Reggie Bush.

Sipas ueb-faqes së thashethemeve, çifti që kanë qenë të lidhur dy herë janë së bashku përderisa rilidhjen e tyre e kanë festar në një hotel në Los Angeles.

“Kim dhe Reggie kanë pasur një darkë dhe aty shihej qartë që ata flirtonin gjatë darkës. Kim shihej e lumtur pranë tij”, tha një burim për HollywoodLife.com.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here