Kim Kardashian është shfaqet në Republikën Domenikane ndërsa po kalonte disa momente relaksi.

Me bikini ajo është padiskutim e bukur dhe super në formë ndaj kushdo që i shikon fotot do të bindet për arsyet pse Kim vazhdon të përbëjë interes për median rozë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here