Emri i linjës së re të së brendshmeve të yllit Kim Kardashian – Kimono, u zbulua nga TMZ në maj të vitit 2018.

Dhe 13 muaj më vonë, Kim Kardashian ka njoftuar zyrtarisht linjën e saj të re dhe konfirmoi emrin në llogarinë e saj në Instagram.

Ylli 38 vjeçarë ka ndarëdisa imazhe nga ‘Kimono Solutionwear’ duke pozuar së bashku me modelet, dhe duke treguar për sipërmarrjen e saj të re që pritet të dalë së shpejti në treg.

Kim shkruan: “Më në fund mund të ndaj me ju njerëz këtë projekt që unë e kam zhvilluar për vitin e kaluar”

Nëna e katër fëmijëve vazhdoi : “Unë kam pasë këtë pasion për 15 vjet. Kimono është zgjidhje për gjithë femrat” 

Kujtojmë që Kim është një sipërmarrëse e fuqishme, me disa biznese personale. 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here