Kim Kardashian pozon sërish nudoYlli televiziv Kim Kardashian është shprehur se sa vështirë e ka pasur në muajt e fundit, shkruan Look.Zonja 34-vjeçare e “Keeping Up With The Kardashians”, është duke pritur fëmijën e saj të dytë së bashku me bashkëshortin e saj Kanye West.

Kim është shprehur hapur rreth sfidave që kanë femrat shtatzëna, sidomos rreth asaj se si trupi fiton peshë dhe shfaqen vështirësi sa i përket veshjes duke thënë se “për mua, shtatzënia është përvoja më e keqe në jetë”.

Megjithëse mund të duket se Kim nuk është e kënaqur për shtatzëninë e saj, ajo ka shtuar se stresi ia vlen në fund kur ta mbajë foshnjën e saj në duar.

Kim Kardashian pozon sërish nudo

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here