Ajo shpëtoi për pak nga sulmi i Vitali Sediuk.

Megjithatë kjo duket që nuk i ka bërë përshtypje Kim Kardashian, përderisa ajo tërhoqi vëmendjen serish me një postim në Instagramin e saj.

35 vjeçarja ka ndarë me fansat e saj një fotografi toples vetëm disa orë pas “sulmit”.

Ylli televiziv shihet që ka të veshura xhinse dhe të brendshme të gjata deri tek beli.
2

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here