Kardashian dëshiron që veshjet e brendshme të plazhit ta tregojnë në mënyrë sa më të mirë figurën e saj.

Ylli televiziv është bashkuar me motrat e saj Khloe dhe Kourtney për të dizajnuar linjën e tyre të bikinive, Beach Bunny Swimwear, dhe Kim dëshiron që këto dizajne të nxjerrin sa më seksi trupin e saj.

Më pëlqen të dukem gjithmonë glamuroze dhe të rregullohem mirë kur dal në plazh dhe bikinit që lidhen anash tregojnë më së miri llojin e trupit tim”, ka thënë Kim.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here