Kim Kardashian ka dalë pa reçipeta e veshur me një fustan shumë glamuroz derisa merrte pjesë në një orgazim bamirës, “Angel Ball”.

Ylli i reality televizionit tërheqi vëmendjen e të gjithëve nga momenti kur u shfaq në tapetin e kuq.

Kjo ngjarje kishte të bënte me mbledhjen e fondeve për të prekurit nga kanceri i gjirit, dhe me një pamje si të Kim Kardashian, financat rriteshin pa dyshim.

Ylli dukej jashtëzakonisht e relaksuar pasi kaluan një fundjavë romantike me të dashurin e saj Kanye West. Dyshja festuan 32 vjetorin e saj në Itali, gjegjësisht në Romë, Venecia dhe në Florence.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here