Kim Kardashian nuk ndalet tregon bukurinë e sajShtatzëna Kim Kardashian tregon bukurinë e saj në një mini fustan.Ylli televiziv admirohet se ajo është e vetmja që vesh atë që ajo ndihet “rehat”, shkruan Mirror, transmeton Indeksonline.

Kim është parë të ketë veshur një mini fustan dhe një palë çizme të gjata, të cilat vënin në pah këmbët e saj sexy.

34-vjeçarja është duke kaluar pjesën më të madhe të kohën në New York, ku është duke u mbajtur edhe java e modës, më ç’rast ylli televiziv është parë të ketë drekuar në Cipriani.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here