Kim Kardashian vazhdon të jetë një nga personazhet më të ndjekur në SHBA dhe më gjerë.

Një ditë më parë, nëpërmjet lotëve ajo tha se nuk beson se do të martohet më, pas divorcit me Kris Humphries, martesa me të cilin zgjati vetëm 72 ditë.

Por, menjëherë pas lotëve, Kim është shfaqur më në formë se kurrë, me një fustan të kuq, që ekspozonte format e saj të bëshme.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here