Kim Kardashian ka qenë në australi prej disa ditësh, për të promovuar produktet e saj.

Ajo e ka lënë Melburnin ditën e djeshme. 32-vjeçarja, e veshur me një kanatiere të hapur përpara, është dukur e qeshur dhe e qetë, pavarësisht lajmeve se i dashuri i saj, Kanye West, është i përfshirë në një video intime me një grua të martuar, e cila pritet që të publikohet së shpejti.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here