Kim Kardashian është dorëzuar përpara divorcit vetëm pas 72 ditë martesë.

Kështu kishte shkruar në tweeter-in e tij producenti i saj, Ryan Seacrest mëngjesin e sotëm “Po Kim Kardashian po përgatitet për divorcin duke filluar që sot në mëngjes, kam kontaktuar me të dhe kam marrë një deklaratë prej saj vetëm pak minuta më parë”- ka shkruar ai.

31 vjecarja është martuar më 20 gusht të këtij viti me basketbollistin amerikan Kris Humphries.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here