Kim Kardashian me veshje adoleshentejeKim Kardashian u pa me një veshje shumë prej adoleshenteje ditën e mërkurë, edhe pse i ka kaluar 35 vjeç.

Ajo u fotografua në Hollivud me bluzë të zezë shumë të hapur (si zakonisht) dhe me çizme të zeza me lidhëse deri te kofshët, por që ia tregonin këmbët.

Ajo kishte zgjedhur këtë veshje për një drekë me Scott Disick.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here