Ajo është një nga femrat më me ndikim dhe më të komentuara në botë.

Ylli amerikan, Kim Kardashian si gjithnjë ‘pushton’ rrjetet sociale me paraqitjet e saj.

Së fundmi ajo ka postuar një fotografi në llogarinë Instagram, ku shfaqet plot stil.
Veshur më shumë dimërore, megjithatë me pantallonat ngjitur për trupi, edhe kësaj radhe nuk ka kursyer, ka ekspozuar të pasmet bombastike.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here