Bukuroshja Kim Kardashian mbetet parroba banjo nga nje val qe ja rrebeu në një plazh.

Kim Kardashian pas një udhëtimi të shpejtë në shtëpinë e saj në Los Angelos, Kim Kardashian është fotografuar në një plazh në Miami ku i duken qartë të pasmet e saj seksi dhe provokuese të zbuluara, ndërsa përpiqej të kalonte një dallge në plazh.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here