Kim Kardashian ka rikthyer lidhjen Bukuroshja Kim Kardashian ka rikthyer lidhjen me yllin e futbollit amerikan Reggie Bush.

Kim Kardashian është paraqitur të dielën në martesën e motrës së saj Khloe e shoqëruare nga Bush, me ç’rast thuhet se ata kanë rindërtuar lidhjen e prishur në muajin korrik.

Sipas disa burimeve kanë thënë se 28-vjeçarja dhe sportisti kishin kaluar disa muaj të ndarë për të kuptuar se nuk mund të qëndronin pa njëri-tjetrën sepse ata janë shumë të dashuruar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here