Nëna e Kim Kardashian, Kris Jenner ka zbuluar në librin e saj autobiografik se ajo së bashku me vajzën bukuroshe kanë qarë me ditë të tëra për lansimin e videos pornografike.

Ishte kjo një video pornografike e cila bëri xhiron e botës dhe ku protagoniste ishte Kim Kardashian me atëkohë të dashurin e saj Ray J, video e lansuar kjo në ditën e martesës së Kim me tashmë ish-bashkëshortin Kris Humphries.

“Kim më tha shum seriozisht: ‘Nënë, më duhet të bisedoj me ty’. Ajo menjëherë filloi të qante. – ‘Unë bëra një video me të dashurin tim dhe e cila do të lansohet së shpejti’. Unë i thashë se çfarë mendon me atë video? Dhe kur e kuptova, që të dyja filluam të qajmë. Unë nuk e fajësova dhe aq, jam marrë me largimin e atij xhirimi nga interneti”, ka shkruar Jenner në librin e saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here