Kim Kardashian joshet nga bukuria e David Beckham.

Pasanikja dhe bukuroshja, e cila për momentin është beqare pasi lajmëroi shkurorëzimin pas 72 ditësh martesë me burrin e saj Kris Humphries, ka një simpati për bukuroshin e fushave të gjelbra, britanikun David Beckham.

“Kim pëlqen djemtë sportistë dhe ka një simpati të madhe për David Beckham”, ka thënë një burim i afërt me yllin. “Për momentin David është i martuar dhe pak shpresa kanë mbetur për Kim”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here