Ajo ka qenë në lidhje me shumë meshkuj nga industria e muzikës dhe ka përfunduar dy martesa të cilat nuk funksiononin. Në një video prapa skene, Kim ka folur për gjerat që nuk mund ti duron tek një mashkull dhe ka folur edhe për ushqimet e saja të preferuara.

Ndonëse arsyet pse lidhjet e Kim kanë dështuar janë më të më mëdha, ka disa gjëra themelore që Kim nuk mundet kurrsesi di duroj te një mashkull e të cilat lidhen kryesisht me higjienën trupore.

“Gjithçka që ta kë bëj me higjienën, sikurse dhëmbët, thonjtë, veshtë e papastër’, është shprehur Kim. E pyetur se cili do të ishte ushqimi i saj i fundit nëse do ta dinte se do vdiste ajo tha se do të kërkonte një picë me djathë, akullore, dhe tortë me vanilë.

Bukuroshja, Kim, vazhdimisht është e hapur me fansat sa i përket jetës së saj dhe këtë e bën nëpërmjet rrjeteve sociale, ku vazhdimisht poston fotografi të saja pothuajse në çdo moment të ditës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here