Kim Kardashian i ben reklam vetesKim Kardashian ka mesuar si ta shfrytezoje rrjetin Twitter per t’i bere reklame vetes.

Nuk kane kaluar as dy muaj qe ku bukuroshja amerikane publikoi disa foto, duke e bere kete serish. Kete here ajo shfaqet e veshur me bikini, duke ngjallur fantazine e fansave te saj.

“Show girl” me origjine armene, skoceze dhe holandeze eshte vajza e avokatit te famshem amerikan, Robert Kardashian.

Ai eshte bere i njohur ne procesin kunder O.J. Simpson, i akuzuar per vrasje. Kohet e fundit, blogu i famshem Twitter eshte kthyer ne nje mjet pune per shume njerez te famshem, sidomos ne SHBA.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here