Kim Kardashian i bën makeup shqiptarit Kim Kardashian ka raporte fantastike me grimerin personal, i cili është shqiptar i Malit të Zi.

Madje, Kimi dhe Mario Dedivanovic kanë ndërruar profesionin për një moment duke u shndërruar Kardashian në grimere të shqiptarit.

Këtë e ka bërë të ditur vet shqiptari përmes fotografisë së publikuar në llogarinë personale në Instagram teksa shihet klientja Kardashian duke i bërë grim.

Ndryshe, sot janë publikuar fotografitë e personave që kanë marrë pjesë në rrëmbimin e Kardashian. /Telegrafi/

Kim Kardashian i bën makeup shqiptarit

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here