Kim Kardashian njihet si njëra nga modelet më seksi në botë.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale e cila publikon imazhe dhe video të llojllojshme për të gjithë ndjekësit e saj.

E në këtë imazhin e fundit, ajo shfaqet më në formë se kurrë gjersa pozon pa reçipeta dhe vë në pah gjoksin bombastik.

Format trupore të saj kanë bërë që të komentohen nga fansat, për çka edhe cilësohet si njëra nga femrat më joshëse.

Nëna e tre fëmijëve, di gjithnjë si të tërheq vëmendje, paraqitjet e së cilës thjesht nuk lënë vend as për imagjinatë.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here