Kim Kardashian fut në kurth fotografëtKim Kardashian futi në kurth fotografët gjatë së shtunës, pasi vijoi e pashqetësuar punët e saj, ndërkohë që u la atyre sozinë e saj.

Mikesha e saj, që është vërtet e ngjashme me yllin e reality show-t, veshi një palë bikini të ngjashme me ato të Kim dhe qëndroi në oborrin e shtëpisë së pushimit në Punta Mita (Meksikë), gati për t’u fotogarfuar.

Dhe fotografët ranë në grackë. Kim Kardashian së bashku me fëmijët e saj po shijonë prej disa ditësh pushime të mrekullueshme në Meksikë.

34-vjeçarja ka gjetur edhe rastin për të dreguar linjat pas dobësimit drastik dhe fotot e saj të reja me bikini kanë çmendur internetin.

Kim Kardashian fut në kurth fotografët

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here