kimiKim Kardashian nuk e heq makiazhin kur fle dhe thotë se ka arsye të forta për këtë.E adhuroj, është shprehur ylli i reality showt, kur bie për të fjetur me make – up.

Ky inspirim i 35 – vjeçares, vjen nga bisedat e shumta me grimieren e famshme, Charlotte Tibury.

Charlotte është heroina ime. Ajo kurrë nuk e le bashkëshortin ta shohë pa tualet. Ajo bie për të fjetur me makiazh. Eshtë idhulli im, më inspiron kur vërtet ndihem dembele për të bërë makiazhin çdo ditë, kështu që bie për të fjetur pa e hequr atë, ka thënë Kim.

Nga ana tjetër, femrat duhet të më kuptojnë ka thënë ajo. Kujt nuk i ka ndodhur t’i pëlqejë konturi i syve aq shumë në mbrëmje, sa ka dashur ta mbajë edhe të nesërmen?

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here