Kim Kardashian është shtatëzënëYlli i Hollivudit Kim kardashian është shtatëzënë dhe pret fëmijën e saj të dytë. Ajo kohë më parë ka deklaraur se mezi pret të lind fëmijën e dytë.

Kim dhe Kanye janë prindër të një vajze një vjeqare, North West.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here