Show girl amerikane, Kim Kardashian është shfaqur së fundmi gjatë darkës familjare për të kujtuar përvjetorin e vdekjes së të atit.

Paparacët, të cilët e ndjekin kudo, e kanë fotografuar Kimin teksa del nga lokali me motrat dhe vëllanë.

Nga imazhet duket qartë se ajo ka veshur një fustan shumë ekstravagant për këtë ditë. Fustani nga lëkura më ngjyrë të bardhë nxjerr dhe njëherë në pah format e saj perfekte.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here