Pasanikja 30 vjeçe ka një koleksion të madh të syzeve që mbrojnë nga dielli dhe ajo mendon se ky koleksion i saj është njëri prej gjërave më të pëlqyera prej aksesorëve.

“Më së shumti nga moda pëlqej syzet e diellit. Ato janë aksesorët e mi më të mirë dhe me pëlqejnë”, tha ajo.

“Sidomos me pëlqejnë syzet e tipit Dita, Tom Ford dhe Balenciag”. Brunja mendon se të vënit syze ju bën të dukeni më seksi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here