Kim Kardashian dhe Kanye West  vendosin për emrin e djalitAi është një bekim ! ” Kim Kardashian dhe Kanye West shpallin nofkën e pazakonshme të djalit të tyre.

Kim Kardashian dhe Kanye West njoftuan se janë duke e quajtur foshnjën e tyre të re Saint West, një emër që bëri shumë të pyesin pse transmeton Indeksonline.Tani kuptimi pas pseudonimin më të pazakontë është zbuluar.

Emri Saint, është zgjedhur pikërisht sepse çifti Kim dhe Kanye mendojnë se ky fëmijë është ‘një bekim ne jetën e tyre’ pasi që Kim kishte një lindje shumë të vështir, thotë një burim nga E News

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here