Kim Kardashian dhe Kanye West , dy prindër të shkëlqyerKim dhe Kanye duket se po kalojnë momente të lumtura familjare në Armeni.Kjo u pa edhe të dielën në mbrëmje, kur u panë në shoqërinë e vajzës së tyre një vjeçare, North.

Çifti i martuar u pa duke e mbajtur të voglën e tyre nga duart, teksa ajo pëlqente të lodronte dhe kolovitej në ajër.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here