Kim Kardashian dëshiron fëmijë Kardashian është e entuziazmuar me ndryshimet e reja në familjen e saj, duke përfshirë martesën e motrës Khloe, dhe shtatzënie e motrës tjetër, Kourtney.

Kim Kardashian e cila së fundmi është bashkuar me yllin e futbollit amerikan Reggie Bush, thotë se duke i ndihmuar motrës së saj që të jetë e gatshme për foshnjën, ka bërë që edhe ajo të dëshirojë fëmijë.

Ky është hapi më entuziast në jetën tonë, dhe mendoj se të gjithë në familje mezi po presin që të lindë foshnja!

Derisa e shoh se çfarë po përjeton motra ime është shumë joshëse…”, i ka thënë Kardashian revistën amerikane OK!.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here