Kim Kardashian del në publik, fotot e para pas lindjesKim Kardashian ka dalur për herë të parë në publik pas lindjes së djalit të saj 3 javë më parë.

Kim bashkë me Kanyen dhe vajzën e saj kanë pozuar para bredhit të Vitit të Ri dhe kanë bërë foto me babadimër.

Trupi i Kim sigurisht se nuk ishte në formën më të mirë pas lindjes pasi që vëreheshin kilogramët e tepruara dhe gjoksi i saj më i madh

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here