Kim Kardashian, e cila u nda nga burri i saj Kris Humphries në tetor pas vetëm 72 ditësh martesë, ende beson se ajo mund të bie sërish në dashuri.

“Kam mësuar aq shumë, dhe gjërat për të cilat shqetësohem në jetën time kanë ndryshuar krejtësisht. Por ende besoj në dashuri. Jam në dashuri me dashurinë. Megjithatë, kështu ishte shkruar për mua”, ka thënë bukuroshja,

Kim po ashtu ka thënë se familja e saj kishte pasur rezerva rreth martesës me Kris, por ajo nuk i kishte dëgjuar ata

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here