Kim Kardashian befason me veshjen e sajShtatzënia Kim Kardashian është paraqitur me një veshje që i ka zbuluar shumë trupin.Kim ka befasuar edhe një herë me përzgjedhjen e veshjes së saj. Ajo është paraqitur në galanë e Arteve dhe Filmit LACMA, të shtunën në mbrëmje në Los Angelos.

35 vjeçarja, edhe pse shtatzënë në muajt e fundit, nuk ka ngurruar të ekspozojë trupin në kompletin me materialin që i zbulonte shumë lëkurën dhe barkun e fryrë, transmeton lajmi.net.

Në mungesë të bashkëshortit Kanye West, Kim është shoqëruar nga supermodelja Naomi Campbell.

Kim Kardashian befason me veshjen e saj

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here