Kim Kardashian është njëra nga ekspertet e rrjeteve sociale për poza provokative.

Ajo është shumë provokuese dhe seksi sidomos në imazhet e fundit të publikuara.

Kim shihet vetëm në të brendshme teksa po pozonte në mënyrë shumë provokative para pasqyrës. Ndonëse në prapavi kishe me qindra rroba që ajo mund t’i veshte, Kim zgjedh të pozoj e zhveshur.

Ndryshe, në imazhet tjera Kim shihet teksa po kujdesej për shëndetin dhe linjat trupore në palestër.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here