Kim Kardashian ka mohuar që fotografitë nudo të paraqitura në internet gjatë javës nuk janë të saj.

Ylli televiziv besohet se është protagoniste në këto fotografi, të cilat në mënyrë bizare shfaqin një femër që ngjason në Kim.

Imazhet janë paraqitur në faqen TheDirty.com dhe më pas edhe Media Takeout publikoi po të njëjta fotografi, faqe këto të specializuara për publikimin e fotove nudo të yjeve hollywoodiane.

“Nuk është ajo. Mund të themi totalisht me bindje se ajo nuk është në ato fotografi”, ka thënë një zëdhënës i Kim.

Kim Kardashian është e njohur për videon pornografike të lansuar me Ray J vetëm disa ditë pasi ishte martuar me Kris Humphries.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here