Kim Kardashian, ka postuar pak orë më parë në rrjetet sociale një status që ka ngjallë jo pak debat.

Bëhet fjalë për një dialog të cilin ajo thotë se e ka bërë me nënë e saj e cila e pyet se a dëshiron të pi kafe, dhe kjo i kërkon kafe me qumësht, sepse kështu do të jenë edhe fëmijët e saj, me të dashurin e ri, Kanye West.

Kardashian e cila është ende në proces divorci me ish bashkëshortin, basketbollistin Kris Humphries, ka kohë që përmend fëmijët pasi që është e sigurt që kjo lidhje do të funksionojë më mirë dhe më gjatë sesa të kaluarat. Martesa e saj e fundit ka zgjatë vetëm 72 ditë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here