Kim Kardashian dhe Kris Humphries nuk janë duke pritur sa të vijë muaji i mjaltit për të shijuar një udhëtim të mrekullueshëm në ishullin tropikal, në Bora Bora.

Cifti, i fejuar vetëm para pak kohësh janë në prag martese por akoma nuk e kanë bërë të ditur datën e martesës.

Por në këtë udhëtim ata nuk ishin të vetëm por edhe “klanin“ Kardashian, domethënë, me familjen e saj. /BalkanWeb/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here