Kim dhe Kanye, siç nuk i keni parë ndonjëherë!!Krejtësisht e pabesueshme, por ka ndodhur vërtetë! Kim Kardashian dhe Kanye West kanë së bashku një pasuri prej 155 milionë dollarësh, megjithatë udhëtimin e tyre në Armeni, më herët gjatë këtij muaji, kanë preferuar ta bëjnë me kosto të ulta.

Edhe pse çifti hollivudjan ka akses në çdo luks të mundshëm që i është krijuar deri më sot njerëzve, në foton që qarkullon në internet ata i shohim të dy duke udhëtuar si gjithë të tjerët.

Pa jet privat, pa business class, thjesht në ndenjëset normale të një avioni. Si në këtë foto, nuk i kishim parë kurrë dy yjet e showbizit!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here