Burkuroshja Kim Kardashian gjithmonë arrin të jetë në qendër të vëmendjes gjithmonë nga mediet rozë.

Ndonëse shpesh është kritikuar nga fansat  e saj, Kim-it duket se nuk i bëjnë përshtypje fjalët që thonë, transmeton Gazeta Express.

Së fundmi Kim është parë rrugëve të New Yorkut me veshje transparente.

Por ajo që bie në sy është se yllit Kardashian i shihen edhe të brendshmet.

Ndryshe, Kim kohëve të fundit është kritikuar për shkak të pasmeve me celulit dhe për përdorimin e fotoshopit./Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here