Ndiqet nga më shumë se 7 milion njerëz në rrjete sociale dhe numri i fotografive që poston poashtu është i madh.

Modelja amerikane Ashley Graham, fansave u ofon imazhe nga më të ndryshmet, ndër të tjera nuk mungojnë as ato provokative.

Pozat, e gjithçka tjetër i bën si secila modele aktive, mirëpo ka diçka që atë e veçon nga të tjerat.

Ashley nuk duket si një barbi kukull me linja perfekte trupore. Është e shëndoshë, por pavarësisht kësaj vetëbesimin e ka të madh dhe i motivon edhe vajzat e tjera me kile të tepërta që mund t’ia dalin.

Së fundmi ajo është duke realizuar një fotosesion të ri me të brendshme dhe disa nga prapaskenat i ka ndarë me ndjekësit në Instagram.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here