Kidës i grisen xhinset në emision! Kida është këngëtarja e shumë hiteve si “Rikthejm na”, “Boni zo” etj.Ajo nuk është përfolur ndonjëherë në media për situata të pakëndshme por ka gjithmonë një herë të parë.

E ftuar në emisionin “Top Show” Kidës i është kërkuar të interpretojë një situatë të caktuar nga prezantuesi Alban Dudushi.

Këngëtares i duhej të interpretonte rolin e vajzës e cila duke u përpjekur të vesh xhinset këto të fundit i grisen. Roli doli me sukses madje shkaktoi dhe të qeshura të të ftuarit e tjera.

1

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here