Këngëtarja Kida tashmë është bërë e dashur për publikun, pos përmes këngëve të saj poashtu edhe për stilin e veçantë, transmeton orainfo.

Së fundmi ajo dhe Xhensila kanë publikuar këngën e tyre të fundit “Uh baby” e cila ka pasur rekord klikimesh që nga publikimi.

Sonte ajo ka postuar një fotografi, ku shihet e veshur me ngjyrë rozë, nga stilistja Diana Qerimi, dhe siç duket kjo e bënë Kidën të lumtur, ngase në fotografinë e postuar ka shkruar “Happines”.8

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here