Kida ka realizuar fotosesion të ri, në të cilin edhe kësaj radhe erdhi joshëse.

Kida ka publikuar disa imazhe nga fotosesioni i ri, ku shfaqet e veshur me një palë xhinse dhe këmishë të bardhë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here