Kida vlerëson LedrinKida, këngëtarja e re kosovare, ka lavdëruar reperin e njohur Ledri Vulan.

Krijuesja e hitit “Ja kem nis”, në Express të KTV-së sot promovoi projektin më të ri “Uh Baby” të cilin e ka lansuar në bashkëpunim me Xhensilën.

“Ledri është këngëtar shumë i mirë, këndon shumë mirë”, ka thënë ajo si përgjigje për pyetjen e publikut.

Kida është shprehur e hapur për një bashkëpunim me Ledrin dhe shumë këngëtarë të tjerë të njohur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here