Kida vjen me klipin e ri  “Ja kem nis”Kida e ka publikuar këngën e re që titullohet “Ja kem nis”, të cilën e ka sjellë me videoklip.

Kënga është prodhim i ZzapnChriss dhe muzikë të On Records, ndërsa tekstin e kanë shkruar Mozzik dhe Getinjo.

Derisa për anën vizuale është kujdesur produksioni XLFilms.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here