Flokë të zezë e të gjatë. Kështu nuk jeni mësuar ta shihni këngëtaren Orhidea Latifi-Kida.

Në bazë të fotografisë që ajo ka postuar në Instagram shihet se ka bërë një fotosesion nga fotografi I njohur Norik Uka dhe duket shumë bukur, transmeton gazeta Express.

Por, ende nuk dihet nëse Kida do të sjellë ndonjë videoklip të ri .10

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here