Ajo konsiderohet të jetë një prej emrave më të pëlqyer në tregun muzikor shqiptar, ndërsa është shumë e dashur për publikun.

Fjala është për këngëtaren Orhidea Latifi, e cila shquhet për zërin e veçantë e njëherësh komentohet tejet shumë edhe për pamjen tërheqëse.

E njëjta së fundmi ka realizuar një fotosesion të ri, në të cilin shfaqet më ndryshe por në top formë.

Imazhi në fjalë ka të bëjë me një pozë atraktive të 23-vjeçares, ku si rrallëherë ka zbuluar më shumë nga fiziku i saj.

Me kostumin bardh e zi dhe flokët e valëzuara, bukuroshja shqiptare ka arritur të marrë gjithë vëmendjen.

Në ndërkohë, ky imazh ka mbledhur mbi 83 mijë pëlqime dhe me mbi 1400 komente të ndryshme, duke e përgëzuar për dukjen.

Ndryshe, “Malli” mbetet kënga e fundit e publikuar nga Kida që në platformën YouTube për një javë ka kaluar shifrën e tre milionë klikimeve.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here