Kida i këndon “lavires” Megjithëse e kritikuar për titullin, kënga “Lavire” e reperit Getinjo po vazhdon të dëgjohet duke arritur rekord klikimesh në kanalin “Youtube”.

Njëra nga fanset e saj është edhe këngëtarja Kida, e cila ka publikuar një video duke kënduar këtë këngë, transmeton Telegrafi.

Në këtë video ku Kida suporton shokun e saj shihet me veshje sportive dhe pa makeup ndryshe nga që jemi mësuar ta shohim zakonisht në paraqitjet e saj.

Ndryshe artistja po punon rreth projektit të saj të ri, i cili i përket zhanrit house dhe gjatë muajin nëntor do të publikohet i realizuar me videoklip.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here