Kida elegante për mbrëmjen e maturësKida ka krijuar famë të madhe për muzikën e saj, por ajo është ende një adoleshente.

Këngëtarja sa po ka mbaruar vitin e fundit të shkollës së mesme dhe ende ka shumë punë për shkollim superior, shkruan Telegrafi.

Edhe pse gjithmonë duket mirë dhe shpesh ekstravagante duke eksperimentuar në stil, ajo kësaj radhe u shfaq mjaft elegante.

Kida pa dyshim ishte një prej maturanteve më të mira sivjet.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here