Kida e bën në banjo Këngëtarja e re në skenën e muzikës, Kida, posa filloi karrierën e saj, u bë shumë e dashur për fansat.

Ajo për këtë, nuk i lë anash ata dhe shumë shpesh e shohim të bëjë selfie.

Të njëjtën këngëtarja e ka bërë sërish, por që këtë herë selfien e bëri në banjo, transmeton Indeksonline.

Kida e ka publikuar foton në rrjetin e saj Instagram, gjë të cilën e bëjnë edhe shumë këngëtare tjera.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here